Diş Beyazlatma, dişlerin yüzeyindeki gözenekli mine yapısında  oluşan renkli organik ve inorganik maddelerin diş beyazlatma jelleri ile giderilmesi işlemidir. Dişhekimliğinde estetik ve restoratif maddelerin gelişmesiyle pek çok renk, şekil, konum bozuklukları kolaylıkla çözümlenebilmektedir. Renklenmiş dişlerin beyazlatılması(bleaching), diğer restoratif metotlara kıyasla daha ekonomik, kolay ve zahmetsizdir.

Bleaching (Beyazlatma) işlemi kimlere uygulanabilir?

Hemen hemen herkese! Ancak, tedavinin etkili olamayacağı bazı durumlar vardır. Dişhekiminiz tam bir ağız içi kontrol ve teşhisi ile dişlerin bu işlem için uygun olup olmadığını belirleyecektir. Dişleriniz sağlıklıysa daha beyaz ve doğal gülümseme için ideal bir çözümdür.

Bleaching (Diş Beyazlatma) işlemi zor ve zahmetli midir?

Hayır! Ağız sağlığı teknolojisindeki ilerlemeler sayesinde dişleriniz çok kısa bir sürede, güvenli ve etkin olarak beyazlatılabilmektedir.

Güvenlimidir?

Evet! Yapılan araştırmalara göre, dişlerin beyazlatılması dişhekiminizin gözetimi altında yapılırsa son derece etkin ve güvenlidir. Dişler ve dişetleri hiçbir şekilde zarar görmez.
Diş beyazlatma işlemi porselen kaplamalarla karşılaştırıldığında kolay, güvenilir,  dişler aşındırılmadığı için daha koruyucu ve ekonomik bir işlemdir.

Süleymanpaşa tekirdağ diş hekimi olan Fırat Erdoğan diş beyazlatma,estetik diş ve gülüş tasarımı üzerine çalışmalarını yapmaktadır.Gülüş tasarımı ve pembe estetik cerrahi işlemleride diş kliniğinde yapmaktadır.En iyi Çocuk Diş Hekimliği ve Çocuk diş leri üzerine dolgu ve çürüklerin restore edilmesinde Süleymanpaşa tekirdağ da az bulunan diş doktorudur.Bunun dışında zirkon diş,porselen diş leri implant diş üzerine yapmakta ve diş beyazlatma yı Süleymanpaşa da en iyi klinikte uygulamaktadır.